Kontakt – Porovnej hypotéky

Nebojte se nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.

O nás

Jsme tým zkušených profesionálů a najdeme pro Vás nejvýhodnější nabídku hypotečního úvěru, včetně vyjednání individuálních slev u banky, na které žadatel běžně nedosáhne.

Patříme mezi největší hráče na trhu a díky tomu jsou naše sazby v průměru o 0,4 % nižší, než přímo v bance. Šetříme tak Vaše peníze a v neposlední řadě i čas. Dlouhodobě zjišťujeme, že našim klientům ušetříme minimálně 30 hodin, které průměrný žadatel o hypoteční úvěr stráví pročítáním nabídek, obchodních podmínek a osobními návštěvami bank. Využijte proto náš 3. nejvyhledávanější webový porovnávač nebo nás poznejte osobně, těšíme se na Vás!

PorovnejHypoteky.cz je projekt firmy ePorovnání.cz s.r.o.

Kde nás najdete

Pobočka Praha

Žitná 1575/49
Praha 1

info@porovnejhypoteky.cz
+420 724 746 280

Pobočka Roudnice nad Labem

Jana z Dražic 99
413 01 Roudnice nad Labem

info@porovnejhypoteky.cz
+420 728 480 423

Kontaktujte nás

Jsme pro Vás
na telefonu k dispozici
od 8.00 do 20.00
od pondělí do pátku.

+420 724 746 280

Naši specialisté

Jakub Pazderkahypoteční specialista

Jakub se zaměřuje především na financování novostaveb a rekonstrukcí, ovšem má bohaté zkušenosti i v oblasti refinancování. Zároveň je mentorem stávajícímu týmu hypotečních specialistů.

Tomáš Adamechypoteční specialista

Tomáš je odborník v oblasti hypoték na pronájem, offsetových hypoték a neúčelových úvěrů. Svět financí ho baví a tak pro něj není problém ani založení svěřeneckého fondu. V projektu vede juniorní hypoteční specialisty.

Ing. Marek Příbramskýhypoteční specialista

Marek se již od dob studií na vysoké škole věnuje poradenství na finančním trhu a obchodu. Díky mnoholeté zkušenosti jak v B2B tak B2C segmentu dokáže pro své klienty zajistit mimořádné podmínky nejen v klasických úvěrech na bydlení a hypotékách, ale také v komerčních úvěrech pro firmy.

Aleš Ošťádalhypoteční specialista

Aleš se díky svému zapálení pro svět financí řadí mezi ty hypoteční specialistky, pro které je práce zároveň i každodenním koníčkem. Má bohaté zkušenosti například i s konsolidacemi půjček nebo refinancováním hypoték.

Bc. Matouš Hrbekhypoteční specialista

Hlavní specializací Matouše jsou nejen účelové a neúčelové hypotéky, ale i investování. Práce s lidmi ho baví a díky jeho odborné znalosti a skvělým analytickým schopnostem je velkou posilou našeho týmu.

…a mnoho dalších hypotečních specialistů,

kteří Vám rádi pomohou s financováním Vašeho bydlení.