Kontakt – Porovnej hypotéky

Nebojte se nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.

O nás

Jsme tým zkušených profesionálů a najdeme pro Vás nejvýhodnější nabídku hypotečního úvěru, včetně vyjednání individuálních slev u banky, na které žadatel běžně nedosáhne.

Patříme mezi největší hráče na trhu a díky tomu jsou naše sazby v průměru o 0,4 % nižší, než přímo v bance. Šetříme tak Vaše peníze a v neposlední řadě i čas. Dlouhodobě zjišťujeme, že našim klientům ušetříme minimálně 30 hodin, které průměrný žadatel o hypoteční úvěr stráví pročítáním nabídek, obchodních podmínek a osobními návštěvami bank. Využijte proto náš 3. nejvyhledávanější webový porovnávač nebo nás poznejte osobně, těšíme se na Vás!

PorovnejHypoteky.cz je projekt firmy ePorovnání.cz s.r.o.

Kde nás najdete

Pobočka Praha

Jindřišská 17
Praha 1 – Nové Město

info@porovnejhypoteky.cz
+420 777 293 439

Kontaktujte nás

Jsme pro Vás
na telefonu k dispozici
od 8.00 do 20.00
od pondělí do pátku.

+420 777 293 439

Naši specialisté

Jan Culkahypoteční specialista

Jako finanční poradce působím déle než 5 let. Tato práce mě nejen baví, ale také naplňuje, a to hlavně svou pestrostí a různorodostí. Na klientech mi záleží, a právě proto se mnou můžete komunikovat celý den i o víkendu.

Pavel Češíkhypoteční specialista

Tah na branku a povaha „puntičkáře“, to je kombinace, díky které mám vše maximálně pod kontrolou a klientům tak mohu zajistit hladký průběh nejen v procesu schvalování, následného čerpání, ale i při budoucím servisu.

Martin Gazdíkhypoteční specialista

Jsem nejen hypoteční specialista, ale i manažer obchodního týmu. Vždy se snažím poskytnout 100% servis a jít příkladem. Nečekejte ale usedlého bankovního úředníka, zakládám si na lidském a individuálním přístupu.

Eva Gajdošováhypoteční specialista

Jmenuji se Eva Gajdošová a v bankovnictví působím déle než 8 let. Věřím, že díky mému profesionálnímu přístupu společně dojdeme co nejdříve k Vašemu vysněnému bydlení, a to za těch nejlepších podmínek.

Magdalena Králováhypoteční specialista

Ke spokojenému životu neodmyslitelně patří i vlastní bydlení. Ráda Vám proto pomohu s otázkou financování nového bydlení. Budu se těšit na shledání a doufám, že se i Vy připojíte k řadě spokojených klientů.

Eliška Škarkováhypoteční specialista

Držím se jednoduchého pravidla: „Doporučuji ostatním jen to, co bych doporučila i sama sobě“. V bankovnictví pracuji již 14 let, během kterých jsem získala dostatek zkušeností a potřebného přehledu.

Martina Moravcováhypoteční specialista

Jděte za svým snem o ideálním bydlení! Výběr nejvýhodnější hypotéky a vyjednání lepších podmínek a individuálních slev v bance klidně nechte na mně.

…a mnoho dalších hypotečních specialistů,

kteří Vám rádi pomohou s financováním Vašeho bydlení.