Reference – Porovnej hypotéky

Reference

Jitka

a její zkušenost

Hypoteční úvěr jsme řešili s přítelem (dnes již manželem) ještě před svatbou. Vzhledem k tomu, že jsme chtěli byt vlastnit společně a s ohledem na malou finanční zásobu jsme byli velice rádi, že nám hypoteční specialista našel řešení na míru.

Petr

a jeho zkušenost

Zná to asi každý, rozrostla se nám rodina a potřebovali jsme větší a hlavně vlastní byt. Přišlo nám s ženou zbytečné platit měsíční nájem namísto splácení vlastního bytu. Už výběr nového bytu byla docela dřina a tak jsem byl rád, že za nás hypotéku zařídili v PorovnejHypoteky.cz.

Milan

a jeho zkušenost

Hypoteční úvěr pro mě byl jedinou cestou k pořízení vlastní chaty za Prahou. Díky PorovnejHypoteky.cz jsem ušetřil poměrně dost času a individuální sleva taky potěšila!

Tomáš

a jeho zkušenost

Hypotéku na byt splácím už delší dobu, ale skončila mi fixace a tak jsem chtěl vědět, zda nemůžu ušetřit. Navíc se mi změnily příjmy. Zpětně chci proto poděkovat PorovnejHypoteky.cz za refinancování.

Martina

a její zkušenost

Jsme s manželem pracovně vytížení, uvítali jsme proto možnost využít služeb Martiny Nejedlé. Jistě jste se někdy v bance setkali s „osobním bankéřem“. Na mě vždy působili jen jako ti, kteří se Vám snaží něco vnutit. Tento pocit jsem u Martiny Nejedlé rozhodně neměla.


Vaše zkušenost